Oświetlenie ze stali kwadratowej AC100-240V 4*2W LED 316 Ozdoby ze stali nierdzewnej z 0,5M kablem elektrycznym
ledowe światło podziemne
72 poglądy
Skontaktuj się teraz
/Pierściana stalowa /odgruntowana do światła AC100-240V 4×2W LED 316 Stal nierdzewna z 0,5M kablem elektrycznym Specyfikacja produktu Artykuł nr. Źródło światła Kąt wiązki soczewki Konsumpcja Napięcie ... Zobacz więcej
Wiadomości odwiedzających Zostaw wiadomość.
Skontaktuj się teraz
Dowiedz się więcej
Powiązane filmy
Podziemne światło LED Kąt świecenia 8 stopni DC24V 3W 3000K 50*50MM Z aluminiowym korpusem IP67 00:39
Podziemne światło LED Kąt świecenia 8 stopni DC24V 3W 3000K 50*50MM Z aluminiowym korpusem IP67
ledowe światło podziemne
Lampa podziemna wpuszczana 3 W, średnica 55 mm, CRI 85/90, DC24V, materiał: aluminium, asymetryczna soczewka, do parkingu 00:41
Lampa podziemna wpuszczana 3 W, średnica 55 mm, CRI 85/90, DC24V, materiał: aluminium, asymetryczna soczewka, do parkingu
Światło krajobrazowe LED AC110-265V zewnętrzne Powder Coated Aluminium OSRAM LED 10W Bollard Light Outdoor 02:56
Światło krajobrazowe LED AC110-265V zewnętrzne Powder Coated Aluminium OSRAM LED 10W Bollard Light Outdoor
Światło LED na trawniku
Światło basenu basenu IP68 zmieniające kolor AC12V Wsiarka wypełniona płaską kolorem RGB DIA180MM
Oświetlenie basenowe LED PAR56
Wodoodporna lampa pokładowa podziemna 00:22
Wodoodporna lampa pokładowa podziemna
Wesoły Partner Pokój Krok Oświetlenie ogrodowe Niskie napięcie 12 24V 6W CREE COB Ciepły biały kwadrat 00:25
Wesoły Partner Pokój Krok Oświetlenie ogrodowe Niskie napięcie 12 24V 6W CREE COB Ciepły biały kwadrat