Lampa fontannowa LED 6*2W RGB DMX Stal nierdzewna 316 Obudowa DC12V/24V IP68 Do basenów
Podwodne światło punktowe LED
178 poglądy
Skontaktuj się teraz
Światła LED 6*2W RGB DMX ze stali nierdzewnej316 Korpus DC12V/24V IP68 Do basenów Artykuł nr. Źródło oświetlenia kąt wiązki obiektywu (°) Zużycie ((Watt) napięcie ((V) Wskaźnik IK 95561 6x1W LED 8°/15... Zobacz więcej
Wiadomości odwiedzających Zostaw wiadomość.
Skontaktuj się teraz
Dowiedz się więcej
Powiązane filmy
LED RGB Oświetlenie Stawu OEM CE ROHS Certyfikacja Stal Nierdzewna 316 IP68 12x2W 00:45
LED RGB Oświetlenie Stawu OEM CE ROHS Certyfikacja Stal Nierdzewna 316 IP68 12x2W
Podwodne światło punktowe LED
Oświetlenie LED podwodne IP68 ze stali nierdzewnej 316 3x2W do stawu z podstawą montażową 00:45
Oświetlenie LED podwodne IP68 ze stali nierdzewnej 316 3x2W do stawu z podstawą montażową
Komercyjne zewnętrzne RGB Liniowe LED Podwodne reflektory 316SS IP68 z sterowaniem DMX 00:45
Komercyjne zewnętrzne RGB Liniowe LED Podwodne reflektory 316SS IP68 z sterowaniem DMX
Podwodne światło liniowe
LED światło podwodne wysokiej jakości DC24V 304 stal nierdzewna DMX512 RGBW IP68 12W 00:45
LED światło podwodne wysokiej jakości DC24V 304 stal nierdzewna DMX512 RGBW IP68 12W
RGBW LED podwodne światło w punkcie nieczerwonej stali 316 DMX512 sterowanie 12V 24 napięcia wielobarwne zmiany 00:45
RGBW LED podwodne światło w punkcie nieczerwonej stali 316 DMX512 sterowanie 12V 24 napięcia wielobarwne zmiany
Reflektor LED podwodny ze stali nierdzewnej 316 RGB z certyfikatem CE RoHS z trójnogiem 00:45
Reflektor LED podwodny ze stali nierdzewnej 316 RGB z certyfikatem CE RoHS z trójnogiem
Wodoszczelne IP68 Światła basenu RGB DMX SS316 LED 12V DC Z uchwytem montażowym 00:45
Wodoszczelne IP68 Światła basenu RGB DMX SS316 LED 12V DC Z uchwytem montażowym
Zewnętrzna Wodoodporna IP68 DMX Led Dużej Mocy 20W 40W 60W 80W RGB 3w1 Do Fontanny 00:24
Zewnętrzna Wodoodporna IP68 DMX Led Dużej Mocy 20W 40W 60W 80W RGB 3w1 Do Fontanny
Bezwodne podwodne światło dopasowane RGBW IP68 12W 24W 36W 48W do zastosowań podwodnych 00:24
Bezwodne podwodne światło dopasowane RGBW IP68 12W 24W 36W 48W do zastosowań podwodnych
Reflektor ogrodowy LED 12W 24W 36W z wbudowanym sterownikiem DMX512 DC24V RGB3in1, czarny aluminiowy korpus lampy, aluminiowa obudowa do oświetlenia drzew 00:41
Reflektor ogrodowy LED 12W 24W 36W z wbudowanym sterownikiem DMX512 DC24V RGB3in1, czarny aluminiowy korpus lampy, aluminiowa obudowa do oświetlenia drzew
Ogrodowe światło punktowe LED
Wodoodporne światło fontannowe LED IP68 DC12V 9W 18W RGBW na zamówienie do stawu spa 00:24
Wodoodporne światło fontannowe LED IP68 DC12V 9W 18W RGBW na zamówienie do stawu spa
Światło LED
Zewnętrzna wpuszczana ścienna lampa LED 3W 3000K Biała Aluminium do Ogrodu i Tarasu 00:21
Zewnętrzna wpuszczana ścienna lampa LED 3W 3000K Biała Aluminium do Ogrodu i Tarasu
Światło ścienne LED
Jednostronne światła wpuszczane w ziemię 1W 3W 100*100MM Czyste aluminium DC24V do ogrodu i parku 00:47
Jednostronne światła wpuszczane w ziemię 1W 3W 100*100MM Czyste aluminium DC24V do ogrodu i parku
Ultra cienkie, boczne światło gruntowe
Podziemne światło LED Kąt świecenia 8 stopni DC24V 3W 3000K 50*50MM Z aluminiowym korpusem IP67 00:39
Podziemne światło LED Kąt świecenia 8 stopni DC24V 3W 3000K 50*50MM Z aluminiowym korpusem IP67