Wyślij wiadomość

29. Międzynarodowa Wystawa Oświetlenia w Guangzhou

June 26, 2024

najnowsze wiadomości o firmie 29. Międzynarodowa Wystawa Oświetlenia w Guangzhou

W dniu 9 czerwca 2024 r. Joyfull Lamp wzięła udział w 29. Międzynarodowej Wystawie Oświetlenia w Guangzhou w sali wystawowej targów importu i eksportu w Guangzhou,Wystawa ta nie jest tylko platformą do prezentacji produktów i technologii oświetleniowych, ale także ważną okazją do promowania wymiany i współpracy wśród specjalistów z branży z całego świata.

 

Podczas wystawy zaprezentowaliśmy całą linię produktów oświetleniowych LED, w tym światło pod ziemią, światło basenowe, światło ogrodowe, światło ścienne, światło podwodne i inne nowe produkty.Wierzymy, że te nowe produkty jeszcze bardziej zwiększą konkurencyjność Joyful Lamp na światowym rynku oświetlenia LEDZapewniamy entuzjastyczną i szybką obsługę klientów, a naszym celem jest motto: jakość na pierwszym miejscu, klient na pierwszym miejscu.Joyful Lamp dokłada wszelkich starań, aby nawiązać stosunki współpracy z wieloma firmami na podstawie wzajemnych korzyści.

 

Joyful Lamp ma własną fabrykę zlokalizowaną w mieście Dong guan, na południu Chin, specjalizuje się w opracowywaniu, produkcji i sprzedaży produktów oświetleniowych ze standardem międzynarodowym.Nasi eksperci techniczni zapewniają zaawansowane wsparcie technologiczne, aby zapewnić usługi OEM ODM.

 

 

Udział w Guangzhou Lighting Fair jest ważnym krokiem dla Joyful lampy, aby pokazać naszą siłę światu.umożliwienie klientom dokonywania właściwych wyborów w zakresie rozwiązań oświetleniowych.

 

Dziękuję za uwagę!

 

najnowsze wiadomości o firmie 29. Międzynarodowa Wystawa Oświetlenia w Guangzhou  0

 

 

 

Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Mr. Alan
Tel : +8613544631953
Faks : 86-769-87900780
Pozostało znaków(20/3000)